Sposób na wyżywienie w szkole bez kuchni


catering

Wiele placówek edukacyjnych i wychowawczych nie posiada własnej kuchni z różnych względów. Najczęściej są to kwestie związane z wymogami sanitarnymi i rozmaitymi przepisami blokującymi uruchomienie stołówki. Dla tych obiektów idealnym rozwiązaniem jest catering. Wyśmienicie przygotowane, podane i dowiezione ciepłe posiłki oraz gotowe kanapki, lunch boxy mogą trafić do dzieci.

Nie tylko w szkołach jest praktykowany catering ale także w wielu firmach. Czasem to sami pracownicy składają się na zamówienie obiadów czy innych posiłków, a czasem to pracodawca funduje i organizuje catering dla pracowników. Jest to rewelacyjna alternatywa dla tych co kuchni nie posiadają. Atrakcyjne ceny gotowych dań przyciągają. Świeżość oraz jakość domowej produkcji oraz duże urozmaicenie powoduje że nie ma sensu utrzymywać sklepików z drożdżówkami czy fast foodami odgrzewanymi w mikrofalówce.

Catering Tychy to również okazja dla wielu restauracji i firm świadczących usługi cateringowe na pozyskanie klienta który do restauracji, lokalu gastronomicznego nie chodzi.

Tagi: ,
Arek

Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? Albert Einstein

Może Ci się spodobać

Comments are closed here.

Archiwalne wpisy

Warto odwiedzić

Najlepsza firma oferująca przeprowadzki w mieście Bielsko-Biała. Tanio, szybko i bezpiecznie dla Twojego dobytku.
Tematowisko.pl to wielotematyczny poradnik dla osób ciekawskich które chcą wszystko wiedzieć. Sprawdź informacje potrzebne na każdym etapie życia.