Zacznij żyć w zgodzie z własnym umysłem


uzdrawianie życia
Żyjemy w ciągłym biegu, starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich dookoła – bliskich, znajomych, przełożonych. Coraz częściej zapominamy o tym, co jest w życiu naprawdę ważne, gonimy za pieniędzmi, uznaniem ze strony innych i wciąż nie otrzymujemy tego, za czym podążamy. Nie satysfakcjonują nas nasze działania.

To znak, że potrzebujemy totalnego mentalnego oczyszczenia, osiągnięcia stanu zerowego, po którym nasz umysł będzie w pełni wolny od ograniczeń, jak podaje strona uzdrawianie-zycia.com.pl. Bioenergoterapia i inne terapie alternatywne to fantastyczna sprawa dla oczyszczenia naszego ciała i umysłu. Wystarczy tylko zwolnić, znaleźć czas dla siebie, na spotkanie z terapeutką, skupić się na własnym wnętrzu, by odnaleźć siebie. Naprawdę szczęśliwymi w życiu możemy stać się dopiero wtedy, gdy zaczniemy żyć w zgodzie z własnym umysłem, w ścisłej harmonii swojego ciała z duszą.

Pamiętajmy, że nie osiągniemy tego stanu biegając ze spotkania na spotkanie w pracy, i szykując niedzielne obiady dla teściów tylko dlatego, że tak wypada, choć serdecznie tego nie znosimy.

Arek

Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? Albert Einstein

Może Ci się spodobać

Comments are closed here.

Archiwalne wpisy

Warto odwiedzić

Najlepsza firma oferująca przeprowadzki w mieście Bielsko-Biała. Tanio, szybko i bezpiecznie dla Twojego dobytku.
Tematowisko.pl to wielotematyczny poradnik dla osób ciekawskich które chcą wszystko wiedzieć. Sprawdź informacje potrzebne na każdym etapie życia.